İnstagram Toplu Gönderi Silme Programları Güncel 2022-2023

Instagramda toplu gönderiler nasıl silinir? Sorusu da merak edilenler arasında yer almaktadır. İnstagram üzerinden gönderilerin silinmesi yeni bir sayfa açmak isteyenler için merak ediliyor. İnstagram üzerinden gönderilerin silinerek tekrardan paylaşabilirsiniz. Gönderileri silmek isteyenler daha çok yeni bir instagram sayfası alanlar için merak ediliyor. Birçok kişi yüksek takipçili hesapları satın alarak kendi instagram sayfasını da açmak isteyebilirler.

Gönderilerin yayınlanmasına bağlı olarak İnstagram üzerinden de gönderileri de hızlı bir şekilde yayınlayacaksınız. Yeni gönderiler ve hikayeler yüklemek istiyorsanız İnstagram tüm gönderiler nasıl silinir sorusuna bağlı olarak kullanıcıların da aynı zamanda etkileşimlerin daha hızlı bir şekilde artmasını sağlayabilirsiniz.

Takipçi sayısının artmasına bağlı olarak Instagram’da bulunan gönderileri güncellemek aynı zamanda düzenlemek açısından da büyük önem taşımaktadır. Burada gönderileri silmek aynı zamanda kaldırmak da önem taşımaktadır.

Instagram’da Gönderiyi Kalıcı Olarak Silmek

Instagram gönderisini silme işleminde bu gönderileriniz kalıcı bir şekilde silinmektedir. Burada aynı zamanda Instagram veritabanı üzerinden de sonsuza kadar silinmektedir. Gönderinin tüm beğenileri aynı zamanda yapmış olduğunuz paylaşımlarınızı Instagram geçmişinden kaldırılacaktır.

Fakat burada bir gönderiyi silme işleminin ardından itibaren de Instagram’da silinen gönderilerinizi geri yüklemek de 30 gün ardından bir pencere alacaksınız.

30 günün ardından aynı şeyi geri yüklemek için geri dönüş olmaz. Bu nedenle gönderilerinizi kalıcı olarak siledebilirsiniz. Tereddüt varsa, gönderiyi takipçilerinizden gizleyecek arşiv gönderisi olarak da ayarlayabilirsiniz.

İnstagram Toplu Gönderi Silme Programsiz

Mobil üzerinden Instagram uygulaması üzerinden giriş yapın bu işlemden kimlik bilgilerinizle giriş yapınız. İnstafram sağ alt köşede bulunan profil simgenize geliniz. Burada Instagram profilinizi açınız. Bu sekmeyi aşağı kaydırınız ve bu sekmede silmek istediğiniz gönderiye geliniz. Sağ üst sekmede küçük bir üç nokta sekmesine geliniz.

İnstagram Toplu Gönderi Silme

İnstagram Toplu Gönderi Silme Pc

Instagram, bilgisayar gönderileri de silmenize izin vermemektir. fakat, ara yüzü değiştirerek bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için web tarayıcısı için giriş yapabilirsiniz. Bu işlemin yapılması gönderilerinizi silme konusunda tereddüt ediyorsanız arşiv işlemi de yapabilirsiniz. Instagramda tüm gönderiler nasıl silinir? Sorusuna bağlı olarak işlem yapabilirsiniz.

 

Yorum yapın