İnstagram Yeni Emojiler Neden Gözükmüyor?

İnstagram yeni emojiler neden gözükmüyor sosyal medya kullanıcıların sorguladığı soruların başında yer alıyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yeni emoji gönderimi yapmış ya da karşı taraftan almış olabilirsiniz. Fakat hesabınızda emojileri göremiyorsanız bunun en temel sebeplerinden biri de sürüm hatasıdır. Eski kullanılan emojilerde olduğu gibi yeni atılan emojilerde de böyle bir problemler söz konusu olabiliyor. İnstagram kullanıcıların son dönemde sık karşılaştığı konulardan biri olan yeni emojilerin görünmemesi, yazılımsal anlamda hatanın söz konusu olmasından kaynaklıdır. Android ve İos cihazlarda bu tip sorunlar yaşadığınız zaman problemi çözmek adına hangi yollara başvurmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

İnstagram Yeni Emoji Görünmeme Problemi

İnstagram yeni emoji görünmemesinin nedenlerinden biri kullandığınız cep telefonla alakalı bir durum olabilir. Eğer ki kullandığınız cep telefonu 4.4 sürüm altındaysa o zaman instagramdaki yeni emojileri desteklemeyebilir. Hal böyle olunca da instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra emojileri göremeyeceksiniz.

Yeni emojileri cihazınızda görebilmek adına güncel yazılımlar kullanmak mantıklı bir çözüm yolu olacaktır. Android kullanıcıların instagramdaki yeni emojileri görebilmek adına yeni sürüme geçiş yapmaları gerekir. Bu sayede instagram yeni emojiler neden gözükmüyor diye şikayetlerde bulunmazsınız. Cihazınız ile ilgili olarak güncelleme yaparak instagramdaki yeni eklenen emojilerin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz instagram yeni emoji gözükmeme hatası için başka izleyebileceğiniz bir yol daha bulunuyor. İzlenmesi gerekecek adımlardan biri Google Play Store mağazasına giderek Microsoft Swift Key indirme işlemini gerçekleştirmenizdir. Uygulamayı indirip yükledikten sonra instagram hesabınızda yeni emojilerin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram Hesabında Emoji Güncellemesi Nasıl Yapılır?

İnstagram kullanıcıları emoji görünmeme sorunlarıyla karşılaşabilir. Böyle bir durum yaşadığınız da ise telaşa kapılmanıza gerek yoktur. Pratik bir şekilde emoji görünmeme sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz. Burada emoji güncelleme yoluna gitmeniz gerekiyor. Ayarlar bölümüne giriş yaparak dil ve giriş kısmına gelmelisiniz. Daha sonrasında tercihler ve emoji seçeneği açmaya tıklayın. Bunu yaptığınız zaman hesabınızdaki yeni emojilerin gözükmeme sorunlarını ortadan kaldırmış olacaksınız. İnstagram yeni emojiler neden gözükmüyor diyenlerdenseniz yazılımsal sorunlardan kaynaklı olduğunu bilmelisiniz.

Yorum yapın